Sesja buduarowa, to z pewnością spora dawka emocji i niesamowite przeżycie. Przeczytaj 5 powodów, dla których warto zatrudnić faceta jako fotografa buduarowego.
- Ale jak to facet, fotograf buduarowy!?
Tak, dlatego chcę podzielić się z Tobą 5 powodami, dla których warto rozważyć zatrudnienie faceta jako fotografa buduarowego.

Sesja u fotografa buduarowego, dlaczego?

1. Fotografia buduarowa jako branża jest zdominowana przez fotografki ze względu na przekonanie, że klientka i jej małżonek poczują się bardziej komfortowo, jeśli zostaną sfotografowani przez kobietę. Tak naprawdę nie ma to znaczenia, to wyobrażenie siedzi tylko w Twojej głowie. Takie pisma jak Playboy czy Maxim są w większości realizowanie przez męskich fotografów. Wiedz, że zarówno fotografowie płci męskiej, jak i żeńskiej koncentrują się na oświetleniu, pozowaniu i emocjach. Ze względu na fakt, że realizujemy zlecenie nie patrzymy na „Ciebie”, ale na to jak stworzyć najlepszą fotografie. W związku z tym, sesja przebiega w profesjonalnej atmosferze i relacjach klient - fotograf. Więcej na temat przebiegu sesji znajdziesz na mojej stronie.

Artur Sobieraj - Fotograf, sesja sensualna, sesja buduarowa, sesja prywatna, portret. Śląsk, Slask.

2. Przede wszystkim fotografowie - mężczyźni, postrzegają fotografowane kobiety zupełnie inaczej. Poprzez inny zestaw doświadczeń, inną mentalność oraz cele jakie chcą osiągnąć na fotografiach. To, co mężczyźni uważają za seksowne, może przejść niezauważone u Pań fotografek. Kobieta może powiedzieć: „Ta stara flanela? To nie wygląda seksownie”. Ale mężczyzna może powiedzieć: „Świetnie wyglądasz w tej koszuli, bardzo swobodnie, odsłoń jedno ramie i zegnij rękę w przedramieniu, ŚWIETNIE, mamy to!”.

3. W końcu łatwiej jest osiągnąć nić porozumienia między kobietą/ modelką a mężczyzną/fotografem.

Sesja kobieca w koszuli Sosnowiec Dąbrowa Górnicza - artursobieraj.com

Czego się dowiedziałem...

4. Usłyszałem kiedyś, że skoro moje klientki dostają te portrety jako prezent dla swojego męża, chcą opinii i perspektywy mężczyzny.

Ja: „Jakie zdjęcia z sesji buduarowej chcesz mieć w swoim albumie?”
Klientka: „Nie wiem, wszystkie mi się podobają! Pomóż mi wybrać, albo najlepiej wybierz sam. Jesteś facetem, będziesz miał większe pojęcie, co spodoba się bardziej mojemu mężowi/chłopakowi!”

Analogicznie rzecz biorąc, załóżmy, że potrzebuje prezentu dla mojej wspaniałej żony, prawdopodobnie poproszę inną kobietę (siostrę 😀 ) o radę.

5. Fotograf buduarowy to profesjonalista w swoim fachu. Znajdź fotografa, który sprawi, że poczujesz się jak profesjonalna modelka podczas sesji. Po której wyjdziesz zadowolona z poczuciem wyjątkowości i silniejsza niż kiedy kol wiek.

Nie przekonał Cię poradnik, "5 powodów dla których warto zatrudnić faceta jako fotografa", przeczytaj poniższe opinie!

Chcę, abyś poświęciła chwilę i przeczytała kilka recenzji od byłych klientek


Polecam gorąco! Oprócz profesjonalizmu, przepięknych zdjęć, można liczyć na mile spędzony czas, i doskonała zabawę - potrafi zapewnić swobodną atmosferę podczas sesji. Fotograf którego talent i pasja przekładają się na wykonywane przez niego prace. Poświęca wiele uwagi detalom. Polecamy każdemu!

Kasia
Katowice

Artur jest niesamowitym fotografem i świetnie się z nim pracuje. Zdecydowanie polecam!

Paula
Dąbrowa Górnicza

To była pierwsza, tego typu, sesja w moim życiu. Bardzo sie stresowałam, przed zdjęciami, ale teraz już wiem że niepotrzebnie. Artur wie co robi i jest bardzo pomocny! Polecam kazdej zdecydowanej i niezdecydowanej 🙂

Blanka
Sosnowiec

Świetnie spędzony czas i niesamowity prezent dla mojego męża w postaci pięknego albumu. Co tu dużo mówić Artur jest profesjonalistą, POLECAM!

Agnieszka
Katowice

Scroll to top
Nie możesz kopiować zawartości strony!