Słówko o mnie


Artur Sobieraj fotograf, artursobieraj.comArtur, fotograf z doświadczeniem i dyplomem! 🙂 Nie zawsze chciałem fotografować ludzi, czy w ogóle fotografować. 😛 Fotografia „przyszła” do mnie wraz z modą i porzuceniem studiów informatycznych. 🙂 W policealnej szkole fotografii, zdobyłem niezbędną wiedzę, umiejętności i dyplom zawodowy. 🙂 Dzień zakończenia studiów na kierunku grafika, był moim drugim pierwszym dniem, kiedy zacząłem odkrywać fotografie na nowo – tym razem cyfrową. Tak, jestem grafikiem i fotografem. 🙂 W zawodzie grafika spędziłem 12 lat! Wystarczy! 🙂 Jednocześnie rozwijałem swoją pasję do fotografii, zaliczając przy tym wzloty i upadki.

O fotografii


Moja fotografia to przede wszystkim piękno, piękno kobiecego ciała zamknięte w zmysłowych portretach z sesji buduarowych. Ten dość specyficzny rodzaj fotografii gościł na mojej stronie praktycznie od samego początku jej powstania. Kiedy ktoś mnie zatrudnia, zaprasza mnie do podzielenia się swoimi najbardziej intymnymi wspomnieniami… wieloma, bez świadków i z pierwszej ręki. To niewiarygodny zaszczyt będąc obdarzonym tak dużym zaufaniem. Nie tylko po to, by dzielić się wspomnieniami, ale przede wszystkim by je dokumentować.

 

To o mnie...


Oto co klienci wspomnieli o swoich doświadczeniach, z sesji buduarowej, ze mną.

Artur jest niesamowitym fotografem i świetnie się z nim pracuje. Zdecydowanie polecam!

Paula
Dąbrowa Górnicza

To była pierwsza, tego typu, sesja w moim życiu. Bardzo sie stresowałam, przed zdjęciami, ale teraz już wiem że niepotrzebnie. Artur wie co robi i jest bardzo pomocny! Polecam kazdej zdecydowanej i niezdecydowanej 🙂

Blanka
Sosnowiec

Polecam gorąco! Oprócz profesjonalizmu, przepięknych zdjęć, można liczyć na mile spędzony czas, i doskonała zabawę - potrafi zapewnić swobodną atmosferę podczas sesji. Fotograf którego talent i pasja przekładają się na wykonywane przez niego prace. Poświęca wiele uwagi detalom. Polecamy każdemu!

Kasia
Katowice

Świetnie spędzony czas i niesamowity prezent dla mojego męża w postaci pięknego albumu. Co tu dużo mówić Artur jest profesjonalistą, POLECAM!

Agnieszka
Katowice

Masz pytania?

Napisz do mnie za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Nie możesz kopiować zawartości strony!