Artur Sobieraj Fotograf

logo strony internetowej przedstawiające artur sobieraj fotograf

Artur Sobieraj

5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego

5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego. Ponieważ sesja buduarowa, to spora dawka emocji i niesamowite przeżycie. Dlatego w tym teksie dowiesz się dlaczego warto zatrudnić faceta.
– Ale jak to facet, fotograf buduarowy!? Tak, dlatego chcę podzielić się z Tobą 5 powodami, dla których warto rozważyć zatrudnienie faceta jako fotografa buduarowego.

5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego, dlaczego?

1. Fotografia buduarowa jako branża jest zdominowana przez fotografki. Ze względu na przekonanie, że klientka i jej małżonek poczują się bardziej komfortowo, jeśli zostaną sfotografowani przez kobietę. Tak naprawdę nie ma to znaczenia, to wyobrażenie siedzi tylko w Twojej głowie. Takie pisma jak Playboy czy Maxim, prawie w większości, realizowanie są przez męskich fotografów. Wiedz, że zarówno fotografowie płci męskiej, jak i żeńskiej, koncentrują się na oświetleniu, pozowaniu i emocjach.

Ze względu na fakt, że realizujemy zlecenie nie patrzymy na „Ciebie”, ale przede wszystkim na to jak stworzyć najlepszą fotografie. W związku z tym, sesja przebiega w profesjonalnej atmosferze i relacjach klient – fotograf. Podsumowując, więcej informacji na temat przebiegu sesji znajdziesz na stronie sesja buduarowa.

sesja buduarowa rozbierana w bieliźnie kameralna portret kobiety w cieniu fotograf Artur Sobieraj

2. Przede wszystkim panowie fotografowie, postrzegają fotografowane kobiety zupełnie inaczej. Poprzez inny zestaw doświadczeń, inną mentalność oraz cele jakie chcą osiągnąć na fotografiach. Podczas gdy, to co mężczyźni uważają za seksowne, może przejść niezauważone u Pań fotografek. Kobieta może powiedzieć: „Ta stara flanela? To nie wygląda dobrze!”. Ale mężczyzna może powiedzieć: „Świetnie wyglądasz w tej koszuli, bardzo swobodnie, odsłoń jedno ramie i zegnij rękę w przedramieniu, ŚWIETNIE, mamy to!”.

3. Z pewnością łatwiej jest osiągnąć nić porozumienia między kobietą/modelką a mężczyzną/fotografem.

 

Czego się dowiedziałem…

4. Usłyszałem kiedyś, od klientki, chce opinii i perspektywy mężczyzny. Skoro moje klientki dostają gotowe portrety jako prezent dla swojego męża, to prawdopodobnie mają racje.

Ja: „Jakie zdjęcia z sesji buduarowej chcesz mieć w swoim albumie?”
Klientka: „Nie wiem, wszystkie mi się podobają! Pomóż mi wybrać, albo najlepiej wybierz sam. Jesteś facetem, będziesz miał większe pojęcie, co spodoba się bardziej mojemu mężowi/chłopakowi!”

Analogicznie rzecz biorąc, załóżmy, że potrzebuje prezentu dla mojej wspaniałej żony, prawdopodobnie poproszę inną kobietę (siostrę 😀 ) o radę.

  

Rate this post

Nie można kopiować zawartości strony!