5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego

5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego. Ponieważ sesja buduarowa, to spora dawka emocji i niesamowite przeżycie. Dlatego w tym teksie dowiesz się dlaczego warto zatrudnić faceta.
– Ale jak to facet, fotograf buduarowy!? Tak, dlatego chcę podzielić się z Tobą 5 powodami, dla których warto rozważyć zatrudnienie faceta jako fotografa buduarowego.

5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego, dlaczego?

1. Fotografia buduarowa jako branża jest zdominowana przez fotografki. Ze względu na przekonanie, że klientka i jej małżonek poczują się bardziej komfortowo, jeśli zostaną sfotografowani przez kobietę. Tak naprawdę nie ma to znaczenia, to wyobrażenie siedzi tylko w Twojej głowie. Takie pisma jak Playboy czy Maxim, prawie w większości, realizowanie są przez męskich fotografów. Wiedz, że zarówno fotografowie płci męskiej, jak i żeńskiej, koncentrują się na oświetleniu, pozowaniu i emocjach.

Ze względu na fakt, że realizujemy zlecenie nie patrzymy na „Ciebie”, ale przede wszystkim na to jak stworzyć najlepszą fotografie. W związku z tym, sesja przebiega w profesjonalnej atmosferze i relacjach klient – fotograf. Podsumowując, więcej informacji na temat przebiegu sesji znajdziesz na mojej stronie.

5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego.

2. Przede wszystkim panowie fotografowie, postrzegają fotografowane kobiety zupełnie inaczej. Poprzez inny zestaw doświadczeń, inną mentalność oraz cele jakie chcą osiągnąć na fotografiach. Podczas gdy, to co mężczyźni uważają za seksowne, może przejść niezauważone u Pań fotografek. Kobieta może powiedzieć: „Ta stara flanela? To nie wygląda dobrze!”. Ale mężczyzna może powiedzieć: „Świetnie wyglądasz w tej koszuli, bardzo swobodnie, odsłoń jedno ramie i zegnij rękę w przedramieniu, ŚWIETNIE, mamy to!”.

3. Z pewnością łatwiej jest osiągnąć nić porozumienia między kobietą/modelką a mężczyzną/fotografem.

5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego.

Czego się dowiedziałem…

4. Usłyszałem kiedyś, od klientki, chce opinii i perspektywy mężczyzny. Skoro moje klientki dostają gotowe portrety jako prezent dla swojego męża, to prawdopodobnie mają racje.

Ja: „Jakie zdjęcia z sesji buduarowej chcesz mieć w swoim albumie?”
Klientka: „Nie wiem, wszystkie mi się podobają! Pomóż mi wybrać, albo najlepiej wybierz sam. Jesteś facetem, będziesz miał większe pojęcie, co spodoba się bardziej mojemu mężowi/chłopakowi!”

Analogicznie rzecz biorąc, załóżmy, że potrzebuje prezentu dla mojej wspaniałej żony, prawdopodobnie poproszę inną kobietę (siostrę 😀 ) o radę.

5. Fotograf buduarowy to profesjonalista w swoim fachu. Dlatego, znajdź fotografa, który sprawi że poczujesz się jak profesjonalna modelka na sesji. Po której wyjdziesz zadowolona z poczuciem wyjątkowości i silniejsza niż kiedy kol wiek.

5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego,
nie przekonał Cię poradnik, przeczytaj poniższe opinie!

Prawdopodobnie po przeczytaniu tego poradnika zastanawiasz się nad udziałem w takiej sesji.

  • Jak może wyglądać sesja buduarowa?
  • Czy jest dla Ciebie?
  • Jakich zdjęć mogę się spodziewać?
  • Jakie chce dostać zdjęcia?

Nic prostszego, przygotuj się do sesji sprawdzając inspirację na przykład >TU<. Prawdopodobnie będziesz miała jeszcze mnóstwo pytań. Przede wszystkim przeczytaj „najczęściej zadawane pytania”, z pewnością przedstawione odpowiedzi rozwieją Twoje wątpliwości. Reasumując warto też przeczytać opinie innych klientek.

Chcę, abyś poświęciła chwilę i przeczytała kilka recenzji od byłych klientek

Ile kosztuje sesja zdjęciowa w bieliźnie

Polecam gorąco! Oprócz profesjonalizmu, przepięknych zdjęć, można liczyć na mile spędzony czas, i doskonała zabawę – potrafi zapewnić swobodną atmosferę podczas sesji. Fotograf którego talent i pasja przekładają się na wykonywane przez niego prace. Poświęca wiele uwagi detalom. Polecamy każdemu!

Kasia

Katowice
08.09.2017

Świetnie spędzony czas i niesamowity prezent dla mojego męża w postaci pięknego albumu. Co tu dużo mówić Artur jest profesjonalistą, POLECAM!

Agnieszka

Katowice
Fotografia sensualna kobieca buduarowa Katowice Dąbrowa Górnicza - artursobieraj.com

Artur jest niesamowitym fotografem i świetnie się z nim pracuje. Zdecydowanie polecam!

Paulina

Dąbrowa Górnicza
artursobieraj-com_FXT4983_bw2_wynik

To była pierwsza, tego typu, sesja w moim życiu. Bardzo sie stresowałam, przed zdjęciami, ale teraz już wiem że niepotrzebnie. Artur wie co robi i jest bardzo pomocny! Polecam kazdej zdecydowanej i niezdecydowanej 🙂

Blanka

Sosnowiec

Blog

Często zadawane pytania – sesja buduarowa Jaki jest koszt sesji buduarowej? Sesja buduarowa w moim wykonaniu zaczyna się od kwoty 1000zł, dokładny kosztorys znajdziesz na stronie …

Ile kosztuje sesja zdjęciowa w bieliźnie Ile kosztuje sesja zdjęciowa w bieliźnie, to najczęściej zadawane pytanie dotyczące sesji zdjęciowej, buduarowej, sensualnej, kobiecej czy portretowej. Nierzadko w …

5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego 5 powodów dla których warto zatrudnić fotografa buduarowego. Ponieważ sesja buduarowa, to spora dawka emocji i niesamowite przeżycie. …