Artur Sobieraj Fotograf

logo strony internetowej przedstawiające artur sobieraj fotograf

Artur Sobieraj

Często zadawane pytania - sesja buduarowa

Sesja buduarowa w moim wykonaniu zaczyna się od kwoty 1250zł, dokładny kosztorys znajdziesz na stronie z ofertą sesji buduarowej, >o tutaj<. Napisz do mnie e-mail, aby otrzymać pełne informacje o cenach lub umówić się na bezpłatną konsultację, również online! Dobrze jest poznać fotografa przed sesją, to świetny sposób na zaspokojenie ciekawości!

Tak jak widziałaś/czytałaś wyżej sesja buduarowa startuje od pewnej kwoty przypisanej do pakietu. Jest to kwota, która obejmuje: rozmowę i przygotowanie klientki do sesji, sporządzenie umowy, czas na przygotowanie do sesji, dojazd na sesje (czas), wykonanie sesji, obróbka materiału zdjęciowego po sesji, opracowanie albumów i przekazanie do druku (jeżeli zostały zamówione), przekazanie zdjęć.  Zachęcam Cię do zapoznania się z pakietami sesji dostępnymi na mojej stronie >> Sesja Buduarowa <<. Pakiet został opracowany na podstawie dotychczasowych realizacji.

 Ale jak to facet, fotograf buduarowy!? Sesja buduarowa, to z pewnością spora dawka emocji i niesamowite przeżycie. Ale zanim odpowiesz sobie na to pytanie, przeczytaj wpis…

>> Pięć powodów, dla których warto zatrudnić faceta jako fotografa buduarowego. <<

Fotografowałem kobiety w każdym wieku, i o różnej figurze. Żadna klientka nie była profesjonalną modelka, nie wiedziały jak pozować, a wszystkie wychodziły z niesamowitymi zdjęciami! Przeczytaj recenzje. Twoje jedyne zadanie na sesji to: relaks i dobra zabawa! Dzięki wesołej atmosferze i odpowiedniej „reżyserii” pokochasz swoje portrety.

Pewnie, że tak! Jestem tu, aby pomóc. Po zarezerwowaniu terminu sesji możemy przedstawić i doradzić Ci łatwe sposoby na uatrakcyjnienie stroju.

W ramach procesu rezerwacji sesji podpiszesz ze mną umowę, w której dokładnie określone są warunki sesji, oraz sprzeciw na wykorzystanie wizerunku i zdjęć.

Do wyboru mamy kilka wariantów, przeprowadzenia sesji buduarowej. Domyślną lokalizacją w której zrealizujemy sesję jest Twoje mieszkanie/dom. Jeśli taka opcja nie wchodzi w grę, możesz wynająć apartament, ale to dodatkowe opłaty, które to musisz doliczyć do ceny sesji. Wynajmując apartament pamiętaj o przestrzeni. Im większy apartament tym więcej możliwość na wykonanie ciekawych kadrów.

Wykonanie fryzury i makijażu powinno być integralną częścią każdej sesji buduarowej. To od Ciebie zależy, czy wykonasz makijaż i ułożysz włosy sama, czy zatrudnimy ekipę. Idealnie, gdy usiądziesz wygodnie, zrelaksuj się i porozmawiasz z nami chwilę przed rozpoczęciem zdjęć.

Będę jedyną osobą na sesji, chyba że zatrudnimy stylistkę, do pomocy przy makijażu i włosach. „Eskorta” jest bardzo mile widziana, to dobry pomysł aby przyprowadzić ze sobą przyjaciółkę lub przyjaciela na sesję. Każdy kto dołączy do sesji, nie może zakłócać przebiegu sesji rozpraszając fotografa i modelki.

Tak! Po wykonaniu sesji dostaniesz pliki z podglądem zdjęć. Kiedy już zdecydujesz co chcesz zamówić (pliki cyfrowe, powiększenia – obraz, album), poddam zdjęcia edycji. Edycja zdjęć z sesji zajmuje ok. 2 tygodni i kolejna 2 tygodnie (albumy, powiększenia) na ich dostarczenie.

5/5 - (1 vote)

Nie można kopiować zawartości strony!