Artur Sobieraj Fotograf

ARTUR SOBIERAJ

Sesja buduarowa cennik

Sesja buduarowa cennik - Idealnie przygotowane pomieszczenie, studio, odpowiednie hotelowe wnętrze – apartament, lub zacisze własnego domu. Sesja buduarowa to wspaniały i oryginalny prezent, wzbudzający zachwyt Twojego mężczyzny!

Galeria buduar

Zapraszam Cię do świata fotografii, zobacz wybrane fotografie z mojego portfolio.

Sesja buduarowa Cennik

Sesja Buduarowa

1250zł

OPIS

 • Pod koniec sesji, zdjęcia wybieramy wspólnie, oglądamy i omawiamy efekty sesji.
 • Zdjęcia wchodzące w skład pakietu poddane są obróbce, korekcie kolorystycznej i korekcie cery.
 • Otrzymane zdjęcia będą w kolorowej i czarno-białej wersji kolorystycznej.
 • W skład pakietu nie wchodzą niewybrane, a wykonane na sesji, zdjęcia.
 • Zdjęcia zostaną przekazane drogą elektroniczną (e-mail) w postaci plików *.jpg.
 • Obrobione zdjęcia zostaną przekazane do 10 dni po sesji.
 • Sesje wykonywane są w godzinach 9:00-14:00, w miesiące wiosenne i letnie do godziny 16:00.
 • Rezerwacja wymaga wpłaty zadatku w wysokości 50% ceny końcowej. Płatności należy dokonać w ciągu 2 dni od ustalenia daty sesji.
 • Zmiany terminu, max. 2 dni do umówionego terminu, +25% ceny końcowej.

Dodatkowe usługi

 • Sesja zdjęciowa w sobotę, niedziele, +100% ceny końcowej
 • Zdjęcia na drugi dzień, retusz ekspres, +100% ceny końcowej
 • Dojazd na sesję poza Sosnowcem – 2zł/km

Nota: Cennik usług fotograficznych ma charakter podglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Na wszystkie usługi/sesje wystawiam fakturę VAT (23%). Przy rezerwacji terminu pobierany jest zadatek w wysokości 50% ceny.

Wyjątkowa sesja buduarowa jest „prezentem” dla CIEBIE!

Wyjątkowa sesja buduarowa jest pełna uwodzicielskich spojrzeń i póz. Niesamowitych strojów, koronkowej bielizny, pończoch, szpilek. Idealnie przygotowane pomieszczenie, studio, odpowiednie hotelowe wnętrze – apartament, lub zacisze własnego domu. Taka sesja zdjęciowa to wspaniały i oryginalny prezent. Wzbudzający zachwyt męża, lecz przede wszystkim – to doświadczenie jest prezentem dla CIEBIE! Wiele moich klientek powiedziało mi, że po raz pierwszy patrzą na siebie i widzą, jakie są piękne. „Po sesji czułam się maga kobieca… Nie jak żona czy mama!”.

 

sesja buduarowa rozbierana w bieliźnie kameralna portret kobiety przy oknie fotograf Artur SobierajJak się przygotować, od czego zacząć?

Przed sesją zdjęciową otrzymasz instrukcję, która pomoże Ci przejść przez proces przygotowań do sesji. Moim celem jest Ci pomóc w przygotowaniach do sesji. Co na pewno zmniejszy stres, jaki możesz odczuwać podczas przygotowań. Z przesłanych materiałów dowiesz się np. jaki strój wybrać.

Dzień sesji buduarowej to doskonała okazja by ubrać coś wyjątkowego. Wybierz bieliznę w której czujesz się swobodnie. Taką na którą nie pozwalała Ci dotąd odwaga! Zaszalej! Istotną rzeczą są też dodatki: nakrycia głowy, karnawałowe maski – mogą być koronkowe. Masz pomysł na sesję? Zabierz na sesje gorset, wysokie szpilki, kapelusze… Pamiętaj sesja buduarowa, nie jest sesją rozbieraną (do naga/rosołu), to Ty decydujesz co znajdzie się na zdjęciach!

Fryzura, makijaż…

Lekko opadające na twarz, włosy są najczęściej powtarzająca się fryzurą. Ale nie obowiązkową. Przecież każda z Was, drogie Panie, jest wyjątkowa. Przed sesją wykonaj profesjonalny makijaż – mocniejszy i bardziej drapieżny/odważny niż ten codzienny.

Jeżeli nie masz koncepcji na makijaż czy fryzurę daj mi znać przed sesją, wyślę kilka inspiracji. Poprzez zaprzyjaźniona wizażystkę świadczę też profesjonalne usługi makijażu.

Gdzie odbędzie się sesja buduarowa?

Sesje możemy wykonać w przygotowanym do tego celu studio zlokalizowanym (najczęściej) na terenie Katowicach. Wynajętym wytwornym apartamencie lub ostatecznie w zaciszu Twojego domu. Z reguły wszystkie sesje staramy się wykonywać do południa. W przypadku apartamentu czy Twojego domu, reguła ta ma tylko jedno zastosowanie, wpuścić przez okna jak najwięcej światła do pomieszczenia. Pamiętaj o wcześniejszym przygotowaniu przestrzeni, usuń też zbędne przedmioty.

Masz więcej pytań?
Tu znajdziesz odpowiedzi!

Sesja buduarowa w moim wykonaniu zaczyna się od kwoty 1250zł brutto. Jest to koszy samej usługi fotograficznej, w skład której nie wchodzi koszt związany z wynajęciem studia, apartamentu, kosmetyczki i wizażu. 

Tak jak widziałaś/czytałaś wyżej sesja buduarowa startuje od pewnej kwoty. Jest to kwota, która obejmuje: przygotowanie/poinstruowanie klienta, czas na przeprowadzenie sesji, obróbka materiału zdjęciowego po sesji.

Do wyboru mamy kilka wariantów, przeprowadzenia sesji buduarowej. Domyślną lokalizacją w której zrealizuje sesję jest Twoje mieszkanie/dom. Jeśli taka opcja nie wchodzi w grę, możesz wynająć studio lub apartament.

Wykonanie fryzury i makijażu powinno być integralną częścią każdej sesji buduarowej. To od Ciebie zależy, czy wykonasz makijaż i ułożysz włosy sama, czy zatrudnimy ekipę. Idealnie, gdy usiądziesz wygodnie, zrelaksuj się podczas makeup-u i porozmawiasz ze mną chwilę przed rozpoczęciem zdjęć.

Pewnie, że tak! Jestem tu, aby pomóc. Po zarezerwowaniu terminu sesji możemy przedstawić i doradzić Ci łatwe sposoby na uatrakcyjnienie stroju.

Fotografowałem kobiety w każdym wieku, i o różnej figurze. Żadna klientka nie była profesjonalną modelka, nie wiedziały jak pozować, a wszystkie wychodziły z niesamowitymi zdjęciami! Przeczytaj recenzje. Twoje jedyne zadanie na sesji to: relaks i dobra zabawa! Dzięki wesołej atmosferze i odpowiedniej „reżyserii” pokochasz swoje portrety.

Będę jedyną osobą na sesji, chyba że zatrudnimy stylistkę, do pomocy przy makijażu i włosach. „Eskorta” jest bardzo mile widziana, to dobry pomysł aby przyprowadzić ze sobą przyjaciółkę lub przyjaciela na sesję. Każdy kto dołączy do sesji, nie może zakłócać przebiegu sesji rozpraszając fotografa i modelki.

W ramach procesu rezerwacji sesji podpiszesz ze mną umowę, w której dokładnie określone są warunki sesji, oraz sprzeciw na wykorzystanie wizerunku i zdjęć.

Tak! Po wykonaniu sesji dostaniesz pliki z podglądem zdjęć. Kiedy już zdecydujesz co chcesz zamówić (pliki cyfrowe, powiększenia – obraz, album), poddam zdjęcia edycji. Edycja zdjęć z sesji zajmuje ok. 2 tygodni i kolejna 2 tygodnie (albumy, powiększenia) na ich dostarczenie.

Nie można kopiować zawartości strony!